Ciekawostki

Soroboom – szkoła, w której dzieci odnoszą sukcesy.

Soroboom – szkoła, w której dzieci odnoszą sukcesy.

 

Sukces!

Każdy dorosły, odnoszący sukcesy, był kiedyś dzieckiem. A drogę do życiowego sukcesu każdy ma swoją.

Nasza Szkoła Zmysłowego Liczenia Soroboom™ szuka tej drogi od pierwszej lekcji z każdym z naszych uczniów.

Wierzymy, że właśnie w dzieciństwie, każde dziecko powinno otrzymać przeżycie sukcesu, rozwoju, wzrostu, przezwyciężania siebie, które do zawrotów głowy, do niesamowitej radości, będzie starało się przeżyć to znowu i znowu.

Z pomocą tego uczucia zaczynasz wierzyć w siebie, we własne siły, możesz przezwyciężyć strach, aby wyznaczyć sobie cel i dążyć do niego, nie poddając się, tworzyć coś nowego i robić to z korzyścią dla rodziny i społeczeństwa.

Zadaniem rodziców jest pomóc dziecku odnieść sukces.

Wszakże to on daje początek tej przyszłości, która przyniesie satysfakcję i szczęście małemu człowiekowi.

Jesteśmy często pytani, jaki jest cel nauczania w szkole Soroboom™.

Jak powiedział jeden z naszych nauczycieli: „Sukces”

Jest to sukces w każdym rodzaju działalności, w którym dziecko będzie chciało uzyskać wynik – sport, szkoły muzyczne i artystyczne, olimpiady, nauka w szkole średniej.

Nie lokalizujemy wynik szkoleń wyłącznie z dziedziną nauk matematycznych. Dajemy więcej: dziecko szkoli w sobie koncentrację uwagi wzrokowej i słuchowej, kilkukrotnie zwiększa szybkość przetwarzania informacji, zdolność do przejścia od jednej czynności do drugiej, odporność, stres, szybkość decyzji. Pokazujemy jak liczyć w głowie w zależności od zadań jakie dziecko dostaje do obliczenia.

Gdzie te umiejętności twojego dziecka będą przydatne i w jakich rodzajach działań?

Po prostu, w każdej dziedzinie życia, w każdym wieku!

 

Jak nauczyć dziecko liczyć?

Umiejętność szybkiego liczenia, którą zdobywają dzieci w procesie uczenia się jest premią, dodatkową korzyścią, wierzchołkiem góry lodowej. Warto jednak pamiętać że nauka logicznego myślenia dla dzieci nie jest łatwa. Lecz dzięki niej przyswajanie wiedzy, analizowanie i szybkie liczenie nie stanowi większych trudności.

Ustne liczenie jest naszym narzędziem, naszymi hantlami do codziennego treningu mózgu. Ponadto przykłady ustnego liczenia znacznie poprawiają pamięć.

Pracujemy z dziećmi ze szkół, które już dobrze liczą, ale dalej przychodzą do nas na codzienne treningi!

Po co? Aby odnieść sukces nie tylko w matematyce.

Przez kształcenie do sukcesu – jest jedną z głównych zalet, które dajemy dzieciom.

Właśnie tak, zajęcia na liczydłach soroban doskonale trenują obie półkule mózgu, przyzwyczajając ich do pracy synchronicznie.

 

Po co?

Tak! Właśnie dla tego, aby z pomocą rozwiniętego mózgu dziecko mogło osiągnąć jakikolwiek cel, zrealizować się w każdej sprawie, którą pragnie dusza.

Już nie będzie potrzeby wieszania dziecku tabliczki „technik” czy „humanista”.

Dzięki naszej technice dziecko jest gotowe podjąć się każdej wysokości.

Po ukończeniu nauki w szkole Soroboom™ ono ma wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia sukcesu nie tylko w trakcie nauki lecz też w dorosłym życiu. Jest to rozwinięty umysł, elastyczny intelekt, mocna pamięć, szybka koncentracja, wyobraźnia, fantazja, szybkość przetwarzania i analizowania dużych ilości danych, umiejętność skoncentrowania się na najważniejszym.

 

Cena nauczania грн.
PROMOCJA Cena nauczania 2, 3-go dziecka -10%